soutěž

 

Soutěž k projektu Putování po historický městech Čech, Moravy a Slezska

AKTUÁLNĚ:

4. ročník zahájen!

 • cestovní knížky budou prezentovány na veletrhu Holida World 2014 v Praze

 •  

  3. ročník soutěže "Putování" byl vyhlášen! Vyzvedávejte si své "Cestovní knížky" v infocentrech zůčastněných měst.

  - TOP týdny 2013 právě probíhají

  2. ročník soutěže ukončen, žádejte ve svých městech nové soutěžní cestovní knížky! - Do soutěže se také zapojila 4 nová města Beroun, Františkovy Lázně, Znojmo a nejnověji Uherské Hradiště!

  Podmíky soutěže pro rok 2013:

  Vážení turisté a výletníci!

  Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska připravilo pro milovníky památek, galerií, muzeí, festivalů a městských slavností nabídku trávení dovolené doma, tedy v České republice. Podrobnosti najdete v brožurách označených názvem celé aktivity.

  Pokud Vás tato nabídka zaujme, můžete nejen strávit příjemnou dovolenou nebo hezký výlet, ale můžete se zapojit do naší soutěže, kde můžete vyhrát některou z cen.

  Pravidla soutěže:

  1) Přihlášení do soutěže proběhne tím, že vyplníte identifikační údaje, které znemožní použití soutěžní brožury tzv. cestovní knížky jinou osobou.

  2) Potvrzení o návštěvě daného regionu se uskuteční tím, že si účastník soutěže nechá potvrdit ve své cestovní knížce přítomnost v regionu na informačním centru jednoho z uvedených měst Svitavy, Kadaň, Třeboň, Kroměříž, Klášterec n. O., Kutná Hora, Litomyšl, Nový Jičín, Prachatice, Spálené Poříčí, Česká Kamenice, Polná, Jindřichův Hradec, Šternberk, Beroun, Františkovy Lázně a Znojmo.

  3) Informační centrum Vám potvrdí účast na akci v regionu razítkem do Vaší cestovní knížky a uvede datum návštěvy.

  4) Do losování budou zařazeni ti soutěžící, kteří v průběhu roku 2013 získají razítko alespoň pěti výše uvedených informačních středisek s tím, že nejméně jedno toto město navštíví v tzv. TOP týdnu.

  5) TOP týdny jsou spojeny s pořádáním zajímavých kulturních akcí ve výše uvedených městech.

  6) Podrobnosti o těchto 17 městech najdete na dalších stránkách naší soutěžní brožury, kde jsou také uvedeny termíny konání TOP týdnů ve městech a adresa informačního střediska i s jeho provozní dobou.

  7) Na posledních stránkách soutěžní brožury je místo pro razítka jednotlivých informačních center, která vyplní i datum Vaší návštěvy.

  8) Oddělte perforované stránky a zašle je na adresu sekretariátu SHS ČMS a to do 31. prosince 2013. Adresu najdete v brožuře.

  9) V lednu 2014 proběhne losování za účasti notáře.

  10) Vítězové (5 vylosovaných) získávají poukaz v hodnotě 5 000 Kč na ubytování v jednom z výše uvedených měst. Tento pobyt mohou využít k účasti v dalším kole soutěže v následujícím roce. Dalších 5 vylosovaných získává věcné ceny (každá v hodnotě 2 000 Kč).

  11) Bude vylosována i tzv. prémiová cena. Do slosování budou zařazeni účastníci, kteří získali během roku 2013 nejvíce razítek. K poukazu v hodnotě 5 000 Kč na ubytování získává vylosovaný pozvánku na slavnostní setkání u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel, které se každoročně koná v dubnu Praze na Pražském hradě.

  12) Všichni vítězové dostanou zdarma vstupenku na veletrh Holiday World 2013 v Praze, který se pravidelně koná v únoru. Zde jim budou předány ceny.

  13) Podrobnosti naleznete na webových stránkách www.historickeputovani.cz

  14) Soutěž bude probíhat od ledna 2013 do prosince 2013. V případě zájmu bude soutěž opakována další roky.

   

  Vyhodnocení soutěže za rok 2012:

  Losování proběhlo za účasti notářky 7. ledna 2013 v sídle Sdružení.

  Dále byla vylosována tzv. prémiová cena. Do slosování byly zařazeny cestovní knížky těch účastníků, kteří získali během roku 2012 nejvíce razítek. Konkrétně 25 účastníků získalo všech 17 razítek – navštívili tedy všechna města, která byla do projektu zapojena. Tento výherce kromě poukazu na ubytování získává i pozvánku na slavnostní setkání u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel, které se bude konat 18. dubna na Pražském hradě. Vylosováno pak bylo dalších 5 účastníků soutěže, kteří si odnesou věcné ceny v hodnotě 2 000 Kč.
  Celkem tedy bude odměněno 11 účastníků soutěže.

  Všem byla zaslána zpráva na e-mailový kontakt či telefon, který uvedli v cestovní knížce a nyní jim jsou poštou zasílány volné vstupenky na veletrh Holiday World v Praze. Tam jim budou v sobotu 9. února 2013 v 13.00 hodin také ceny předávány.

  Vylosovaní výherci za rok 2012:

  Poukaz na ubytování v jednom z historických měst v hodnotě 5.000, - Kč:

  Luděk Chalupa, Nymburk
  Milan Kaška, Praha 9
  Pavel Hruzík, Nový Jičín
  Michaela Bobišová, Nový Jičín
  Petr Sekáč, České Budějovice


  Prémiová cena za navštívení všech 17 historických měst – poukaz na ubytování a pozvánka na slavnostní akci k Mezinárodnímu dni památek a sídel, 18. dubna na Pražském hradě:

  Jana Holubářová, Praha 10


  Věcné ceny v hodnotě 2.000, - Kč:

  Hana Čežíková, Kosmonosy
  Zdeněk Chocholatý, Zliv
  Helena Holubářová, Praha 10
  Hana Medová, Jindřichův Hradec
  Silvie Huňková, Přerov

   


  Návštěvníci si mohli během celého roku 2012 v Informačních centrech měst, která se zapojila do projektu, vyzvednout tzv. cestovní knížku a do ní pak získávat razítka při návštěvě daných měst. Do konce roku pak mohli své cestovní knížky zasílat do sekretariátu Sdružení s tím, že do slosování byly zařazeny cestovní knížky těch návštěvníků, kteří získali 5 a více razítek, a z toho 1 město navštívili v tzv. TOP týdnu. TOP týdny byly spojeny s pořádáním zajímavých kulturních či sportovních akcí ve výše uvedených městech.
  Losování proběhlo za účasti notářky 6. ledna 2012 v sídle Sdružení.


  Celkem bylo ze všech platných cestovních knížek vylosováno 5 výherců, kteří tak získávají poukaz v hodnotě 5 000,- Kč na ubytování v jednom z výše uvedených měst.


  Dále byla vylosována tzv. prémiová cena. Do slosování byly zařazeny cestovní knížky těch účastníků, kteří získali během roku 2012 nejvíce razítek. Konkrétně 25 účastníků získalo všech 14 razítek – navštívili tedy všechna města, která se do projektu zapojila. Tento výherce kromě poukazu na ubytování získává i pozvánku na slavnostní setkání u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel, které se bude konat 19. dubna na Pražském hradě.
  Vylosováno pak bylo dalších 5 účastníků soutěže, kteří si odnesou věcné ceny v hodnotě 2 000 Kč.


  Celkem tedy bude odměněno 11 účastníků soutěže.
  Všem byla zaslána zpráva na e-mailový kontakt či telefon, který uvedli v cestovní knížce a nyní jim jsou poštou zasílány volné vstupenky na veletrh Holiday World v Praze. Tam jim budou v sobotu 9. února 2013 ve 13.00 hodin také ceny předávány.


  Fotogalerie

  Soubory

  Brozura_Cestovni_knizka_A6.pdf
  Brozura_Cestovni_knizka_A6.pdf